Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chodźmy na kawę... w Czestochowie

Chodźmy na kawę... w Częstochowie
Akcja, która obyła się w dniu 17.09.2014r.
Czy osoba mająca trudności z poruszaniem się, jeżdżąca na wózku ma zrezygnować z życia towarzyskiego, przyjemności spotykania się z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną w dobrym lokalu w mieście?

Przecież jesteśmy tacy sami...a dzielą nas ogromne bariery architektoniczne, nie do pokonania, niestety. Przeprowadzona akcja miała uświadomić właścicielom lokali i radnym naszego miasta, że to nie takie proste pójść na kawę, będąc osobą niepełnosprawną.

Chodźmy-na-kawę-1.jpgChodźmy-na-kawę-12.jpgChodźmy-na-kawę-10.jpgChodźmy-na-kawę-11.jpgChodźmy-na-kawę-13.jpgChodźmy-na-kawę-14.jpgChodźmy-na-kawę-15.jpgChodźmy-na-kawę-16.jpgChodźmy-na-kawę-17.jpgChodźmy-na-kawę-3.jpgChodźmy-na-kawę-2.jpgChodźmy-na-kawę-4.jpgChodźmy-na-kawę-5.jpgChodźmy-na-kawę-6.jpgChodźmy-na-kawę-7.jpgChodźmy-na-kawę-9.jpgChodźmy-na-kawę-8.jpg

01-jedryka.png02-elegance.png03-fkd.png04_znanywynik.png05-rynek-zdrowia.pngsorella.jpgwsz_logo.jpg