Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

BADANIE FERRUM - 1

 Nowa szansa dla pacjentów chorych na choroby autoimmunologiczne! 

W Poznaniu zostaną przeprowadzone pierwsze w Polsce i na świecie badania FERRUM-1 potwierdzające, że choroby autoimmunologiczne mają wspólną przyczynę. Badanie będzie wykonane pod nadzorem prof. dr hab. Grzegorza Mazura, który jest Kierownikiem Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Podstawą do przeprowadzenia badań jest Praca Poglądowa prof. Mazura oraz uzyskane dowody, wskazujące na pozytywne wyniki badań i skuteczność nowego sposobu profilaktyki i leczenia chorób autoimmunologicznych.

W związku z powyższym zwracamy się do Dyrekcji Firmy z zapytaniem, czy chcieliby Państwo wziąć udział we współfinansowaniu badania. Jeżeli tak, to bardzo prosimy o dokonanie wpłaty na poniższy nr rachunku bankowego:

Fundacja "Walczę z SM"

Focha nr 8/2

42-217 Częstochowa

KRS 0000427527

Nr rachunku bankowego mBank: 75 1140 2017 0000 4602 1293 8807

tytułem: FERRUM-1

 

Po uzyskaniu sumy w wysokości 23 000,- zł, zostanie zbadana grupa pacjentów chorych na choroby autoimmunologiczne: SM (stwardnienie rozsiane), RZS (reumatoidalne zapalenie stawów), zwyrodnienie biodra, cukrzycę i łuszczycę. W przypadku uzyskania spodziewanych wyników badania FERRUM-1, zostanie utworzony zasadniczy projekt badawczy FERRUM-2, w którym będzie zbadany nowy sposób profilaktyki i leczenia chorób autoimmunologicznych. Zdobyte do tej pory dowody wskazują na powstanie nowego skutecznego sposobu walki z chorobami autoimmunologicznymi. Podczas podawania wyników projektu FERRUM-2 do publicznej wiadomości w Polsce i na świecie, będą również ogłaszane nazwy firm sponsorujących badanie FERRUM-1.

Miejsce badania: Affidea (Euromedic) ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 194/202 Poznań
Badanie polegające na zbadaniu grupy osób cierpiących na różne choroby autoimmunologiczne metodą rezonansu magnetycznego.

Koszt badania 23 000,- zł

Termin badania: po uzyskaniu funduszy

Łączymy wyrazy szacunku i z góry gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie, nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu osób cierpiących na różne choroby autoimmunologiczne.

Z poważaniem

Zarząd i Podopieczni Fundacji „Walczę z SM”

01-jedryka.png02-elegance.png03-fkd.png04_znanywynik.png05-rynek-zdrowia.pngsorella.jpgwsz_logo.jpg