Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja "Rehabilitacja w stwardnieniu rozsianym (SM)"

 Konferencja "Rehabilitacja w stwardnieniu rozsianym (SM)" 19 listopada 2015 

Fundacja Walczę z SM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Konferencję "Rehabilitacja w stwardnieniu rozsianym (SM)", która odbędzie się 19 listopada 2015 roku w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki przy ul. Ogrodowej 47 w Częstochowie. Rozpoczęcie konferencji o godz. 9:00. Konferencja będzie podzielona na dwie części:

I etap - wysłuchanie prelekcji specjalisty neurologa, neurologopedy oraz dwóch fizjoterapeutów-rehabilitantów z Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane z Bornego Sulinowa, zachęcamy do aktywnej dyskusji.

II etap - zajęcia ruchowe z fizjoterapeutami osób chorych na stwardnienie rozsiane z taśmą Thera Band (kolor żółty i czerwony) i na materacu.

Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać pod nr telefonu 518 054 965; 515 235 691 lub pisząc na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

01-jedryka.png02-elegance.png03-fkd.png04_znanywynik.png05-rynek-zdrowia.pngsorella.jpgwsz_logo.jpg