Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partnerzy

Współpracują z nami i pomagają naszej Fundacji:

 

Piekarnia „Jędryka” jest nowoczesnym zakładem o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest firmą zatrudniającą kilkadziesiąt osób i posiadającą własną sieć sklepów firmowych.

 

FKD "A.CAŁUS" Agnieszka Całus powstała w lipcu 2000 roku z siedzibą
w Częstochowie w dzielnicy Parkitka, przy ulicy Okulickiego 42/44. Początkowo Biuro zajmowało się świadczeniem usług w zakresie doradztwa
w prowadzeniu działalności gospodarczej. Stosownie jednak do potrzeb obsługiwanych przez nas klientów szybko zmieniliśmy zakres świadczonych usług. W chwili obecnej dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej
i wydajniej.

 

SPA Elegance to miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków
i relaksacyjnej, delikatnej muzyki, znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów. W naturalny i skuteczny sposób możecie Państwo zadbać o sylwetkę i kondycję fizyczną, a także przeprowadzić kosmetyczną pielęgnację ciała i twarzy, wspomaganą kosmetykami
firmy: Isabelle Lancray, Thal'ion, Decleor oraz Maria Galland. Magia naszego salonu sprawi, iż zarówno Panie, jak i Panowie znajdą tutaj dla siebie oazę spokoju, relaksu i zapomnienia.

 

Codzienny serwis informacyjny skierowany do kadry menedżerskiej szeroko pojętego sektora medycznego oraz lekarzy wszystkich specjalności. Główna tematyka portalu rynekzdrowia.pl skupia się na nowoczesnych metodach finansowania i zarządzania w sektorze medycznym, a także doniesieniach
o najnowszych osiągnięciach medycyny i trendach terapeutycznych.

 

Innowacyjny portal, dzięki któremu szybko i sprawnie zinterpretujesz wyniki swoich badań ambulatoryjnych. Po utworzeniu konta będziesz miał także możliwość systematycznego zapisywania pomiarów takich jak: poziom glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego i wiele innych. Utwórz listę przyjmowanych leków, alergenów oraz przebytych chorób. Dzięki temu Ty i Twój lekarz prowadzący będziecie mieli wgląd w historię Twojego zdrowia.

 

Butik Ditta Sorella został stworzony z myślą o kobietach ceniących sobie styl, wyjątkowość modeli i elegancję. Butik oferuje odzież damską w rozmiarach 36 – 46 oraz oryginalną włoską biżuterię marki OPS ! Objects.
Zapraszamy do Butiku Ditta Sorella, który mieści się w C.H ''Pułaski'' lokal 40, ul. Pułaskiego 84/86, 42 – 200 w Częstochowie.
Butik Ditta Sorella prowadzi również sprzedaż wysyłkową. Zamówienia można składać w wiadomościach prywatnych lub telefonicznie 697 708 704.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie to nowoczesna uczelnia z długą tradycją. Współpracujemy z firmami, które oferują atrakcyjne staże
i interesujące praktyki. Pomagamy realizować je również za granicą. Współpracujemy z wieloma uczelniami w Europie i Azji. Naszych najlepszych studentów wysyłamy na bezpłatne staże na Uniwersytety w Europie i Azji. Tworzone grupy są mało-liczne co ułatwia naukę i rozwiązywanie problemów indywidualnych. Dodatkowym atutem naszej uczelni jest świetnie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna. Są to praktycy i cenieni w świecie nauki fachowcy. Naszym studentom przekazujemy aktualną wiedzę i niezbędne w dzisiejszych czasach wykształcenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

PUNKT REKRUTACYJNY
 ul. 1-go Maja 40,
 42-200 Częstochowa
 telefony kontaktowe:
 (34) 368 - 30 – 53
 (34) 368 - 06 – 08

http://www.wsz.edu.pl/


Znane osoby wspierające Fundację:

 

Irek Bieleninik - Polski dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy


 

Mariusz Przybylski – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Zawodnik Górnika Zabrze.

01-jedryka.png02-elegance.png03-fkd.png04_znanywynik.png05-rynek-zdrowia.pngsorella.jpgwsz_logo.jpg