Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Darowizny – wsparcie finansowe lub rzeczowe

Osoby fizyczne mogą odliczyć sobie darowiznę w wysokości do 6% dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym przekazały tą darowiznę, na rzecz Fundacji „Walczę z SM”, która posiada miano organizacji pożytku publicznego (OPP), (Art. 26 §1 pkt 9 i 10 ustawy o podatku od osób fizycznych).

Osoby prawne (tj. spółki prawa handlowego, jak: spółka akcyjna lub spółka z o .o.) mogą odliczyć sobie darowiznę w wysokości 10% dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym przekazały tą darowiznę (Art. 18 §1 pkt 1 ustawy o podatku od osób prawnych).

Wpłaty na Subkonto w ramach Programu Gromadzenia środków na leczenie i rehabilitację osób chorych na stwardnienie rozsiane, prosimy dokonywać na rachunek:

75 1140 2017 0000 4602 1293 8807 

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko osoby, której ofiarowują Państwo swoją darowiznę oraz cel szczegółowy: rehabilitacja lub leczenie. Jeżeli darowizna nie będzie zawierała wszystkich wskazań. Właścicielem darowizny staje się Fundacja wykorzystująca darowiznę zgodnie z celami statutowymi.

 

01-jedryka.png02-elegance.png03-fkd.png04_znanywynik.png05-rynek-zdrowia.pngsorella.jpgwsz_logo.jpg