ECOROCKUS COMPANY to organizator wydarzeń biznesowych i naukowych (konferencji, warsztatów, szkoleń, targów), a także eventów artystycznych. Firma zajmuje się doradztwem, marketingiem oraz opracowaniem dokumentów strategicznych i tekstów promocyjnych. Jednym z priorytetów firmy jest społeczna odpowiedzialność biznesu.


Piekarnia "Jędryka" jest nowoczesnym zakładem o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest firmą zatrudniającą kilkadziesiąt osób i posiadającą własną sieć sklepów firmowych.


FKD "A.CAŁUS" Agnieszka Całus powstała w lipcu 2000 roku z siedzibą w Częstochowie w dzielnicy Parkitka, przy ulicy Okulickiego 42/44. Początkowo Biuro zajmowało się świadczeniem usług w zakresie doradztwa w prowadzeniu działalności gospodarczej. Stosownie jednak do potrzeb obsługiwanych przez nas klientów szybko zmieniliśmy zakres świadczonych usług. W chwili obecnej dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.


SPA Elegance to miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków i relaksacyjnej, delikatnej muzyki, znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów. W naturalny i skuteczny sposób możecie Państwo zadbać o sylwetkę i kondycję fizyczną, a także przeprowadzić kosmetyczną pielęgnację ciała i twarzy, wspomaganą kosmetykami firmy: Isabelle Lancray, Thal'ion, Decleor oraz Maria Galland. Magia naszego salonu sprawi, iż zarówno Panie, jak i Panowie znajdą tutaj dla siebie oazę spokoju, relaksu i zapomnienia.


InfoTechnology to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych, portali internetowych, sklepów internetowych. Firma zajmuje się również obsługą informatyczną przedsiębiorstw z sektora MSP (mikro, małych i średnich) w ramach outsourcingu. Tworzymy projekty sieci komputerowych wraz z jednostkami roboczymi i serwerami, oferując również ich profesjonalne zabezpieczenie.


Codzienny serwis informacyjny skierowany do kadry menedżerskiej szeroko pojętego sektora medycznego oraz lekarzy wszystkich specjalności. Główna tematyka portalu rynekzdrowia.pl skupia się na nowoczesnych metodach finansowania i zarządzania w sektorze medycznym, a także doniesieniach o najnowszych osiągnięciach medycyny i trendach terapeutycznych.


Innowacyjny portal, dzięki któremu szybko i sprawnie zinterpretujesz wyniki swoich badań ambulatoryjnych. Po utworzeniu konta będziesz miał także możliwość systematycznego zapisywania pomiarów takich jak: poziom glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego i wiele innych. Utwórz listę przyjmowanych leków, alergenów oraz przebytych chorób. Dzięki temu Ty i Twój lekarz prowadzący będziecie mieli wgląd w historię Twojego zdrowia.


Butik Ditta Sorella został stworzony z myślą o kobietach ceniących sobie styl, wyjątkowość modeli i elegancję. Butik oferuje odzież damską w rozmiarach 36 - 46 oraz oryginalną włoską biżuterię.Zapraszamy do Butiku Ditta Sorella, który mieści się w C.H ''Pułaski'' lokal 40, ul. Pułaskiego 84/86, 42-200 w Częstochowie. Butik Ditta Sorella prowadzi również sprzedaż wysyłkową. Zamówienia można składać w wiadomościach prywatnych lub telefonicznie 697 708 704.


Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie to nowoczesna uczelnia z długą tradycją. Współpracujemy z firmami, które oferują atrakcyjne staże i interesujące praktyki. Pomagamy realizować je również za granicą. Współpracujemy z wieloma uczelniami w Europie i Azji. Naszych najlepszych studentów wysyłamy na bezpłatne staże na Uniwersytety w Europie i Azji. Tworzone grupy są mało-liczne co ułatwia naukę i rozwiązywanie problemów indywidualnych. Dodatkowym atutem naszej uczelni jest świetnie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna. Są to praktycy i cenieni w świecie nauki fachowcy. Naszym studentom przekazujemy aktualną wiedzę i niezbędne w dzisiejszych czasach wykształcenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

Punkt rekrutacyjny:

ul. 1-go Maja 40
42-200 Częstochowa

Tel:
+48 34 368 30 53
+48 34 368 06 08

Strona: http://www.wsz.edu.pl/Klimatyczne miejsce w częstochowskich Alejach, gdzie serwowana jest pizza z pieca opalanego drewnem. Właścicielką trattorii jest wielbicielka włoskiej kuchni, chcąca przybliżyć częstochowianom i turystom smaków ze słonecznej Italii.


Rodzinna firma wędliniarska, od A do Z zajmująca się przetwórstwem mięsa. Jej historia sięga początku lat 80. XX wieku. Dziś jest znaną, cenioną marką w branży. Aleksandria posiada sieć handlową i transportową. Oferuje zdrowe, smaczne wędliny, kiełbasy i inne wyroby mięsne.


Jeden z młodszych zespołów częstochowskiej sceny muzycznej, utworzony w 2014 roku. Kuba Barszcz, Piotr Garczarek, Marcin Kupczyk, Jakub Pilawka i Radek Turski grają melodyjny pop/rock "po męsku". Otrzymali Nagrodę Publiczności podczas Debiutów w TFP w 2015r. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów jest "Prosta piosenka o miłości".


Czterech charyzmatycznych muzyków: Kuba Bociąga, Marcin Dawidowski, Rafał Ociepa i Mateusz Nienartowicz w służbie mixowi akustycznego rocka i melodyjnego grania. Od 2012 roku grają na różnych scenach i dla różnej publiczności. Wydali płytę "4Strony", na której zawarł się najlepszy dorobek grupy.


Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie. Jego celem jest rozwój sektora ekonomii społecznej poprzez utworzenie nowych, stabilnych miejsc pracy w powiatach: częstochowskim, kłobuckim, myszkowskim. Działalność JOWESu współfinansowana jest przez EFS.


Pizzeria i Pub w centrum Częstochowy, przy ul. Focha 10. Można tu zjeść pizzę i makarony, przyrządzone wedle włoskiej receptury. Rue de Foch to nie tylko klimatyczny lokal, ale też piękny ogród, gdzie można miło spędzić czas.


Miejski Dom Kultury w Częstochowie ma siedzibę w Pałacu Hantkego przy ul. Łukasińskiego 50/68. Do MDK należy również budynek przy ul. Spadzistej 13. Organizuje liczne zajęcia dla dzieci oraz gamę imprez artystycznych. Udostępnia salę widowiskową i basen.


Największy producent i dystrybutor parasoli na terenie Polski. Firma Parasol ma swoją siedzibę w Częstochowie (i filię w czeskiej Ostravie!), skąd najwyższej jakości produkty trafiają do odbiorców w kraju i za granicą. Oferuje tysiące unikalnych parasoli o niepowtarzalnych wzorach.


FULL CAR SERVICE Augustyńczyk Jarosław Warsztat samochodowy z siedzibą przy ul. Focha 64 w Częstochowie. Kompleksowa, profesjonalna obsługa samochodów osobowych i nie tylko.


Stacja obsługi samochodów specjalizująca się w blacharstwie i lakiernictwie.


Sklep i serwis komputerowy